Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla stránek

 

Všechno co nemá pravidla se stává rozbředlou kaší, z které nevzejde nikdy nic dobrého, proto i tyto stránky budou mít svá pravidla.

 

  1. Slušnost. Bez té se na světě neobejde nic a pokud chci aby tyto stránky měli alespoň nějaký význam, musí si především zachovat ráz slušnosti. Takže vulgarity a sproťárny zde prostě nemají místo.
  2. Pomluvy. Klepy a pomluvy tu také nemají co dělat. Kdo bude chtít přispívat, ať píše obecné příspěvky ze svého vlastního pohledu. Ale ať nejmenuje a to ani nadřízené ani nemocnice. Proto budou články rozděleny jen podle regionů.
  3. Články. Kdo chce přispívat na těchto stránkách, bude vždy přispívat anonymně. Pokud se však někdo chce vyjádřit v diskuzi k článku, je to na jeho vůli. Články mohou posílat jen sanitáři/ky a ošetřovatelé/ky. Samozřejmě neni možné abych si zjišťoval co skutečně děláte, proto záleží jen na vaši poctivosti. Článek pošlete na osamelysanitar@seznam.cz s označením do jakého kraje ho mám zařadit a já ho po dohodě s Vámi buď uveřejním, či nikoli. Můžete zažádat i o doúpravu a opravu chyb.
  4. Diskuze. Ta bude probíhat jen pod danými články. Pokud nebude splňovat výše uvedené, nebo bude jakýmkoli jiným způsobem podporovat agresivitu či jiné ne-příliš vhodné záležitosti, bude smazána.

 

Všechny vás prosím o co možná nelepší chování na tomto webu. Vím, že v mnohých případech ani sprostá slova nevyjádří hloubku rozhořčení z toho co kolem sebe vidíme. Ale chci, aby tyto stránky alespoň zčásti naznačili všem těm, co nás přehlížejí, že jsme lidské bytosti hodné spolupráce.

Váš

Osamělý Sanitář